ATO SK Karikavõistlused 2018

10. ja 11. märtsil toimusid Kuimetsa Spordihoones aastatel 2004, 2005 ja 2006 sündinud tüdrukute ja poiste karikavõistlused võrkpallis. Ehkki mängiti paarisvõrkpalli, oli arvestus individuaalne. Võistlus viidi läbi „King of the Court“ – Eestis tuntud kui „Rannakuningas“ – süsteemis, kus kõik mängud mängitakse erineva paarilisega. Turniirile kaasa elanud treenerite mäletamist mööda ei ole sellises süsteemis Eestis noortevõrkpalli vähemalt viimase kümne aasta jooksul mängitud.

Tüdrukuid osales laupäeval peetud võistlusel 46. Ühtlasi oli see võimaluseks näidata ennast 2004-2005 noortekoondise treeneritele Anatoli Kuprijanovitšile ja Kaisa Kirikalile. Pühapäevast, 22 osalejaga poiste turniiri jälgis 2003-2004 noortekoondise abitreener Marko Vantsi. Tema suust kõlas ka väga tabavalt: „Selline süsteem on aus – tulemuses ei saa süüdistada võistkonda, ainult ennast. See, kui kõva mängumees sa tegelikult oled, kui palju oskad ja pingutad, kajastub ka tulemuses.“

Karikavõistluse parimad tüdrukud: Maria Saaron (MTÜ Tallinna Võrkpalliklubi), Merilin Parts (Spordiklubi Tats), Kadri Kangro (Tartu Spordiselts Kalev). Kolm parimat poissi esindasid Kohila
Võrkpalliklubi – Egert Roodi, Markus Poomann, Andri Rait Schults.

Lisaks võrkpallile peeti maha kolmest osavusharjutusest koosnev üldkehalisivõimeid testiv mitmevõistlus. Parimad Lisette Loos (Keila Võrkpallikool) ja Mark Dlinnov (ATO Spordiklubi/K. Palusalu Spordiklubi). 

Võistluse korraldamisel olid abiks ATO Spordiklubi ja K. Palusalu Spordiklubi noored. Toetajateks Rapla Maakonna Spordiliit ja Eesti Kultuurkapital.

Korraldaja tänab kõiki osalejaid, nende treenereid ja vanemaid, toetajaid ja korraldustoimkonda.

Tüdrukute tulemused PDF formaadis. 10.03.2018
Tüdrukute osavusharjutuste tulemused PDF formaadis. 10.03.2018

Poiste tulemused PDF formaadis. 11.03.2018
Poiste osavusharjutuste tulemused PDF formaadis. 11.03.2018