ATO SK Karikavõistlused 2019

ATO Spordiklubi Karikavõistlused 2019 parimad tüdrukud

16. ja 17. veebruaril toimus Kuimetsa Spordihoones ATO Spordiklubi Karikavõistlus võrkpallis. Kokku osales võistlustel 47 tüdrukut ja 25 poissi.
Ehkki mängiti paarides – igas mängus erinev paariline – oli arvestus individuaalne.

Võib vist öelda, et laupäevasel tüdrukute võistlusel olid kohal pea kõik Eesti parimad 2004, 2005 ja 2006 sündinud tüdrukud. Mängud olid põnevad ja pingutama pidi kõvasti. Seda enam, et mängiti 2004-2005 tüdrukute koondise peatreeneri Anatoli Kuprijanovitši pilgu all. Peatreeneri sõnad enne autasustamist olid: “Eelmisel aastal samal turniiril mängiti veel lastevõrkpalli. Peamiselt söötmine ja mõned löögid. Täna oli pilt hoopis teine. Mäng nägi palju rohkem välja “suure” võrkpalli moodi – löögid, hanid, kaitsemäng – klubide treenerid on teinud tublit tööd.”

Korraldajana tunnen kõige rohkem head meelt selle üle, et tüdrukute turniiri tase oli ülihea. Puudusid ainult mõned üksikud mängijad ja needki mõjuva põhjusega. Poiste turniiril on selles osas veel kõvasti arenguruumi, kuigi ka poisid mängisid tublisti.

Tüdrukute kolm parimat: Elina Lebedeva, Anastasija Makunina, Lisette Loos

2019. aasta Karikavõistluse parimad tüdrukud: Anastasija Makunina (Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool), Lisette Loos (Keila Võrkpallikool), Elina Lebedeva (MTÜ Tallinna Võrkpalliklubi/Selver).


Poiste kolm parimat: Joosep Põldma, Egert Roodi, Oliver Siilbek

Kolm parimat poissi: Egert Roodi (Neemeco GerardosToys/Kohila vald), Oliver Siilbek (Põltsamaa Spordikoll), Joosep Põldmaa (SK Tats).

Tüdrukute paremusjärjestus PDF failina.
Poiste paremusjärjestus PDF failina.

Tänan klubide treenereid, kes võtsid vaevaks ühel vähestest vabadest nädalavahetustest võtta kaasa oma klubi parimad ja üles otsida Kuimetsa Spordihoone (nii mõnegi jaoks oli see paras seiklus). Tänan ka kõiki mängijaid ja nende vanemaid, koondise peatreenerit Anatolit ning SK Tatsi treenerit Karinit, kes aitas paika panna tüdrukute turniiri formaadi. Samuti Palusalu Spordiklubi, SK Tatsi ja ATO Spordiklubi noori, kes olid abiks kohtunikena. Tänan ja kiidan oma tütart Ragnet, kes tegi võistluste sekretärina väga tublit tööd.

Võistluste läbiviimist toetasid Rapla vald ja ATO Project OÜ.

Kohtumiseni järgmistel võistlustel!

Tarmo Rahuoja
ATO Spordiklubi